Amelia Janiak

p. Jacek Szymański

Rzecznik Praw Ucznia

p. Alicja Tomczyk

Akcje charytatywne, w które włączamy się w tym roku szkolnym:

1. Rok szkolny 2020/2021
  2. ,,Zbiórka kasztanów'' - zbiórka kasztanów na rzecz podopiecznej Fundacji ,,Sie Pomaga''
  3. ,,Razem na święta''- akcja organizowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej
  4. ,,Świąteczna zbiórka'' - świąteczna zbiórka produktów pierwszej pomocy

1. Rok szkolny 2019/2020
  2. ,,ZBIÓRKA NA BUDOWĘ HOSPICJUM'' - zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji ,,Z Serca Dla Serca''
  3. ,,POMOC JULCE Z KALISZA'' - zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji ,,Nowa Nadzieja''
  4. ,,GÓRA GROSZA'' - zbieramy monety groszowe dla podopiecznych Fundacji „Nasz Dom”
  5. ,,POMÓŻ ZWIERZĘTOM'' - zbiórka na rzecz zwierząt

1. Rok szkolny 2018/2019
  2. ,,ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE'' - na podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda
  3. ,,GÓRA GROSZA'' - zbieramy monety groszowe dla podopiecznych Fundacji „Nasz Dom”
    ,,PODARUJ KSIĄŻKI, Z KTÓRYCH WYROSŁEŚ'' - zbiórka książek na rzecz dzieci z domów dziecka, oddziałów szpitalnych. Książki przynosimy do sali 16
  4. ,,POMÓŻ ZWIERZĘTOM'' - zbiórka na rzecz zwierząt

1. Rok szkolny 2017/2018
  2. „NAKRĘTKI PLASTIKOWE” – zbieramy nakrętki od plastikowych butelek w ramach akcji „Zakrętki Info” dla podopiecznych Fundacji „Bez tajemnic”, nakrętki przynosimy do świetlicy szkolnej !!!
    „GÓRA GROSZA” – zbieramy monety groszowe dla podopiecznych Fundacji „Nasz Dom”
    „MAKULATURA” – zbieramy makulaturę (gazety, czasopisma oraz pojedyncze kartki),  a zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz dzieci przebywających w rodzinnych domach dziecka !!!

--> Regulamin Samorządu Uczniowskiego <--